Gluži kā sportistus trenē sacensībām, mūsu konsultanti palīdzēs Tev sagatavoties darba intervijai.

Reālās darba intervijas simulācija tiek balstīta uz vakantās pozīcijas aprakstu. Simulācijas laikā Fontes konsultanti izanalizēs Tavu sniegumu, nosakot, kuras kompetences, prasmes vai iepriekšējo pieredzi būtu jāakcentē konkrētās vakantās pozīcijas darba intervijā un par kurām nebūtu lietderīgi stāstīt. 

Mēs pārrunāsim raksturīgākos darba interviju jautājumus un jautājumus, kurus vērts uzdot darba devējam, kā arī palīdzēsim sagatavoties sarunai par vēlamo darba atalgojumu un  citiem ar darba apstākļiem saistītiem jautājumiem (vai tev pienākas darba telefons, dators, kāds būs Tev pieejamais degvielas limits, cik bieži Tu drīkstēsi strādāt attālināti).

Konsultācijas laikā uzzināsi par konkrētā darba devēja reputāciju, uzņēmuma kultūru un finansiālo caurspīdību

Intervijas simulācija notiek tiešsaistē, piedāvājot iespēju izrunāt rezultātus ar konsultantu klātienē vai attālināti.

Ilgums: 1 stunda. 

Pakalpojuma cena: 

  • Speciālista vai vidējā līmeņa vadītāja amata pozīcija 150 EUR
  • Augstākā līmeņa vadītāja amata pozīcija 350 EUR
Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv