Atsauksmju ievākšana par kandidātiem

Lēmums par darbinieka pieņemšanu darbā ir ilgtermiņa lēmums un investīcija. Nepārbaudīti fakti  par potenciālo darbinieku uzņēmumam var izmaksāt dārgi. Fontes piedāvā Jums iztrūkstošos informāciju, faktus un visaptverošu ziņu pārbaudi. Atsauksmju ievākšana sniegs objektīvu informāciju, kas iegūta no iepriekšējiem darba devējiem, vadītājiem, kolēģiem, padotajiem un biznesa partneriem, tādejādi saņemsiet 360 grādu novērtējumu kandidāta sniegumam iepriekšējās darba vietās reālās darba situācijās.

Atsauksmju ievākšanas piedāvājums

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv