Par mums

Fontes vēsture aizsākās 1991. gadā Tartu, Igaunijā – kļūstot par pirmo uzņēmumu Baltijā, kurš uzsāka augstākā līmeņa vadītāju atlasi un konsultācijas personālvadības jomā. Fontes Latvijā darbojas kopš 1996. gada.  Šobrīd Fontes ir izaudzis par cilvēkresursu tirgus kompetences centru. Mēs esam viena no vadošajām augstākā līmeņa vadītāju un profesionāļu atlases kompānijām.  Mūsu līderības un vadības kompetenču novērtēšanas centrs piedāvā profesionālus risinājumus gan padomes un valdes locekļu novērtēšanai, vadības komandām gan individuāliem darbiniekiem. Mūsu partneris jau kopš 2000. gada – SHL ir viena no vadošajām personāla atlases, novērtēšanas un attīstības kompānijām pasaulē, kura darbojas 150 pasaules valstīs.

Kopš 1996. gada Fontes veic darba tirgus atalgojuma pētījumus Baltijā.  Kopš 2013. gada mēs esam pasaules vadošās personāla pētījumu un vadības konsultāciju kompānijas Mercer pārstāvis Baltijā.  Mēs atbalstam organizācijas darba snieguma vadības prakses un labas korporatīvās pārvaldības prakses ieviešanā, atalgojumu sistēmu izstrādē un ieviešanā, veicam procesu, funkciju un pienākumu auditus un konsultējam vadības komandas.  Mēs pārstāvam atalgojuma pētījumus un vadības konsultācijas Lietuvā ar zīmolu Baltic Salary Survey. Mēs sniedzam ekspertīzi un atziņas, kas palīdz pieņemt uz datiem balstītus lēmumus.  Mēs sniedzam personālvadības konsultācijas gan lokāli Baltijas tirgū, gan arī globāli – sadarbībā ar mūsu partneriem SHL un Mercer.

Mūsu Komanda

Inese Kamarūte

Valdes locekle/ vecāka konsultante personāla atlasē:

Ineta Žilvinska

Vecākā konsultante personāla atlasē

Kristiāna Boša

Vecākā konsultante

Lelde Kalniņa

Vecākā konsultante

Inesa Pranče

Līderības un attīstības centra vadītāja

Anna Litvina

Novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte

Jānis Kaļķis

Datu zinātnieks

Zane Zolte

Talantu piesaistes eksperte

Madara Šterna

Talantu piesaistes eksperte

Povilas Blusius

Konsultants

Evelina Maškalaitė

Konsultants
Scroll to Top

Inese Kamarūte, valdes locekle/ vecāka konsultante personāla atlasē:

Vecākā konsultante TOP līmeņa vadītāju atlasē, darba izpildes vadības (performance management), vadības un personāla vadības auditos. Inese ir ieguvusi maģistra grādu ekonomikā, specializējusies personāla vadībā, personāla vadības jomā darbojas vairāk kā 20 gadus, kuru laikā ir guvusi pieredzi organizācijās airBaltic corporation un AS DIENA.

E-pasts: Inese.kamarute@fontes.lv

Ineta Žilvinska, vecākā konsultante personāla atlasē:

Konsultante vadītāju atlasē tādās nozarēs kā finanšu, farmācijas, būvniecības, mediju, ražošanas u.c. Šobrīd Ineta pilda atlases projektu vecākā konsultanta pienākumus,  viņas pieredze atlases konsultāciju jomā ir vairāk kā 10 gadi un 6 gadi karjeras izvēles konsultēšanā. Inetai ir Latvijas Lauksaimniecības Universitātes maģistra grāds karjeras konsultēšanā, maģistra grāds uzņēmumu un sabiedrības pārvaldē, kā arī praktiskā psihologa kvalifikācija, iegūta Starptautiskajā Praktiskās Psiholoģijas Augstskolā.

E-pasts: Ineta.zilvinska@fontes.lv

Kristiāna Boša, vecākā konsultante:

Kristiāna ir personāla vadības praktiķe ar 15 gadu stāžu. 12 no tiem ir veltīti un ieguldīti, lai izzinātu dažādās personāla vadības jomas, kā arī tās attīstījusi vienā no lielākajām Latvijas bankām. Esmu izdzīvojusi gan straujākās personāla vadības tendences, gan arī pārliecinājusies par nemainīgām vērtībām cilvēkvadībā. Atsaucoties Fontes uzaicinājumam, saskatīju lielisku iespēju vēl vairāk stiprināt Fontes komandu, ļaujoties tam, ka pētījumi, tendences, padomi labi savijas kopā ar to, ko ikkatrs vadītājs izdzīvo ikdienā

E-pasts: Kristiana.bosa@fontes.lv

Lelde Kalniņa, vecākā konsultante:

Esmu strādājusi vairākos Latvijas lielākajos uzņēmumos, ieguvusi maģistra grādu starptautiskā biznesa vadībā un šogad plānoju absolvēt maģistratūru grāmatvedībā un auditā Latvijas Universitātē.

Atalgojuma pētījumu jomā esmu strādājusi ar 15 valstu datiem, starptautiskas kompānijas līmenī ieviešot atalgojuma struktūru, kā arī ar vairākām vietēja un starptautiska mēroga pētījumu kompānijām. Tas ir palīdzējis salīdzināt Fontes pētījumu datu kvalitāti ar citiem, un esmu pārliecinājusies, ka Fontes savā darbības jomā ir augstas kvalitātes uzņēmums.

E-pasts: Lede.kalnina@fontes.lv

Inesa Pranče, līderības un attīstības centra vadītāja:

Vairāk kā 15 gadu pieredze personāla vadības jomā.

Pēdējo gadu laikā fokusējās uz personāla novērtēšanu un attīstību, īstenoja personāla novērtēšanas sistēmas ieviešanu uzņēmumā ar 7000+ darbiniekiem, vadīja apmācības par novērtēšanas un attīstības rīkiem vairākiem HR vadītājiem un speciālistiem gan Eiropas valstīs, gan ASV un Kanadā.

Inesa ir vadījusi lielus starptautiskus projektus ar fokusu uz 5000+ darbinieku iesaisti 14 valstīs, atbalstīja lielo starptautisko uzņēmumu vadītājus saistībā ar personāla vadības jautājumiem gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, pilnībā pārvaldīja personāla vadības procesus Latvijā un Lielbritānijā, ieviesa darbinieka sniegumu sistēmas (KPI un OKR), kā arī vadīja vairākas komandas.

Bijusi atbildīga par e-apmācības sistēmas ieviešanu, īstenoja vairākas apmācības, kā arī pārvaldīja obligātās e-apmācības 15 lokācijās vairāk kā 7000 darbiniekiem.

E-pasts: Inesa.prance@fontes.lv

Anna Litvina, novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte:

Pievienojās Fontes 2013.gadā un darbojas vadītāju novērtēšanas un attīstības projektos. Anna guvusi pieredzi jau vairāk nekā 300 vadītāju līderības kompetenču novērtēšanā un attīstībā, sākot no jaunajiem vadītājiem līdz pat uzņēmumu padomes līmenim. Pirms tam vairākus gadus strādājusi kā personāla atlases konsultante. Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā un RISEBA maģistra grādu personāla vadībā, studējusi organizāciju psiholoģiju Kopenhāgenas Universitātē apmaiņas programmas ietvaros. Anna darbojas arī kā sertificēts koučs.

E-pasts: Anna.litvina@fontes.lv

Jānis Kaļķis, datu zinātnieks:

Pēdējos 6,5 gadus esmu dzīvojis un strādājis Dānijā, kur pabeidzu bakalaura grādu finanšu menedžmentā un pakalpojumos, kā arī maģistra grādu biznesa inteliģencē. Karjeras laikā esmu strādājis gan privātajā, gan publiskajā sektorā, tomēr pēdējos gadus fokusējos uz IT produktu izstrādi, kas sevī ietvēra datu analītiku un mākslīgā intelekta konceptus. Izpētot un iepazīstoties ar Fontes darbību un nākotnes digitalizācijas mērķiem, mani fascinēja, cik profesionāla un mērķtiecīga ir visa uzņēmuma komanda, tādēļ man ir neizsakāms prieks būt daļai no tās!

E-pasts: Janis.kalkis@fontes.lv

Zane Zolte, talantu piesaistes eksperte:

Fontes komandai pievienojās 2018. gada aprīlī. Viņai ir profesionālā bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, kas specializējas tūrisma un viesmīlības vadībā, un maģistra grāds personāla vadībā universitātē RISEBA. Maģistra studiju laikā praktiskā pieredze personāla atlases jomā iegūta uzņēmumā Tet kā praktikantu personāla nodaļa.

E-pasts: Zane.zolte@fontes.lv

Madara Šterna, talantu piesaistes eksperte:

Madara Fontes komandai pievienojās 2015. gada februārī kā talantu piesaistes eksperte augstākā un vidējā līmeņa vadītāju atlasei dažādās nozarēs. Madarai ir Latvijas Universitātes bakalaura grāds psiholoģijā ar kvalifikāciju psihologa asistents. Paplašinot savu kvalifikāciju, Madara ir ieguvusi apliecību Personālvadībā Biznesa augstskolā Turība.

Klienti atlases projektos: Komerccentrs Dati Grupa, 4finance, Mogo, Sun  Finance, Swedbank, SIA STRABAG, MTG Latvia, Pata, Tenachem, Narvesen, Lidl, Multi Corporation, Jūrmalas Dome, Rīgas Nami u.c.

E-pasts: Madara.sterna@fontes.lv

Povilas Blusius, konsultants:

Povilas pievienojās Fontes komandai 2018. gadā. Patlaban Povilas konsultē Fontes/Baltic Salary Survey un veic datu analīzi. Viņš ir ieguvis Datorzinātņu un kiberaizsardzības grādu Kārdifas universitātē (Cardiff University), kā arī Uzņēmējdarbības statistikas sertifikātu. Šobrīd ir Nākotnes ekonomikas maģistrantūras students Viļņas universitātē.

Ar vairāk kā 2 gadu pieredzi projektu vadībā, ieskaitot starptautiskos projektus ar Scotia Bank un CAASCO, viņš ir strādājis pārdošanas un datu analīzes jomā, iegūstot zināšanas dažādās jomās.

E-pasts: Povilas.blusius@fontes.lv

Evelina Maškalaitė, konsultants:

Evelīna ievienojās Fontes komandai 2021.gadā. Viņa ir ieguvusi Tūrisma un viesmīlības vadības bakalaura grādu Londonas Koventrijas Universitātē un pabeigusi Personāla vadības pamatprogrammu (CIPD). Evelīnai ir vairāk kā 10 gadu pieredze darbā ar darbinieku motivācijas un labumu groza projektu izstrādi un ieviešanu viesnīcu un tūrisma nozarēs. Pēdējo gadu strādājusi viesnīcā Springboard Charity un tūrisma labdarības organizācijā, kur bijusi atbildīga par darbinieku motivācijas un labumu groza programmu izstrādi, ieviešanu un administrēšanu.

E-pasts: Evelina.maskalaite@fontes.lv

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne Āboltiņa, valdes priekšsēdētāja:

Personīgās izaugsmes, biznesa attīstības trenere un vadības konsultante. Sertificēta individuālā un komandas trenere, BICG locekle ar vairāk nekā 20 gadu praktisku pieredzi Baltijas valstu vidējo un lielo uzņēmumu stratēģiskajā un operatīvajā vadībā un attīstībā ar praktisku pieredzi valdes locekļa un valdes priekšsēdētāja amatā.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv