Par mums

Fontes vēsture aizsākās 1991. gadā Tartu, Igaunijā – kļūstot par pirmo uzņēmumu Baltijā, kurš uzsāka augstākā līmeņa vadītāju atlasi un konsultācijas personālvadības jomā. Fontes Latvijā darbojas kopš 1996. gada. Šobrīd Fontes ir izaudzis par cilvēkresursu tirgus kompetences centru. Mēs esam viena no vadošajām augstākā līmeņa vadītāju un profesionāļu atlases kompānijām. Mūsu līderības un vadības kompetenču novērtēšanas centrs piedāvā profesionālus risinājumus gan padomes un valdes locekļu novērtēšanai, vadības komandām gan individuāliem darbiniekiem. Mūsu partneris jau kopš 2000. gada – SHL ir viena no vadošajām personāla atlases, novērtēšanas un attīstības kompānijām pasaulē, kura darbojas 150 pasaules valstīs.

Mūsu Komanda

Anna Litvina

Vadošā partnere

Zane Zolte

Talantu piesaistes eksperte
Scroll to Top

Anna Litvina, novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte:

Anna Litvina ir atzīta augstākās kvalifikācijas eksperte vadītāju atlases, kā arī līderības novērtēšanas un attīstības jomā. Anna ir ieguvusi izglītību psiholoģijas un personālvadības (ar izcilību) jomā, studējot gan Latvijā, gan arī Dānijas Kopenhāgenas Universitātē. Vairāk nekā vienpadsmit gadu profesionālās karjeras laikā Anna ir novērtējusi vairāk kā trīssimt augstākā līmeņa līderu. Tāpat pēdējo piecu gadu laikā Anna ir piedalījusies vairāk kā piecdesmit augstākā līmeņa vadības, valdes un padomes amatu atlases projektos. Annas ir sadarbojusies ar tādiem Latvijā zināmiem uzņēmumiem kā AS AirBaltic, SIA LMT, AS Swedbank, SIA Peri, VAS Elektroniskie sakari, AS Latvijas valsts meži, SIA Narvesen un daudziem citiem.

E-pasts: [email protected]

Zane Zolte, talantu piesaistes eksperte:

Fontes komandai pievienojās 2018. gada aprīlī. Viņai ir profesionālā bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, kas specializējas tūrisma un viesmīlības vadībā, un maģistra grāds personāla vadībā universitātē RISEBA. Maģistra studiju laikā praktiskā pieredze personāla atlases jomā iegūta uzņēmumā Tet kā praktikantu personāla nodaļa.

E-pasts: [email protected]

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro