Par mums

Fontes vēsture aizsākās 1991. gadā Tartu, Igaunijā – kļūstot par pirmo uzņēmumu Baltijā, kurš uzsāka augstākā līmeņa vadītāju atlasi un konsultācijas personālvadības jomā. Fontes Latvijā darbojas kopš 1996. gada.  Šobrīd Fontes ir izaudzis par cilvēkresursu tirgus kompetences centru. Mēs esam viena no vadošajām augstākā līmeņa vadītāju un profesionāļu atlases kompānijām.  Mūsu līderības un vadības kompetenču novērtēšanas centrs piedāvā profesionālus risinājumus gan padomes un valdes locekļu novērtēšanai, vadībam komandām gan individuāliem darbiniekiem. Mūsu partneris jau kopš 2000. gada – SHL ir viena no vadošajām personāla atlases, novērtēšanas un attīstības kompānijām pasaulē, kura darbojas 150 pasaules valstīs.

Kopš 1996. gada Fontes veic darba tirgus atalgojuma pētījumus Baltijā.  Kopš 2013. gada mēs esam pasaules vadošās personāla pētījumu un vadības konsultāciju kompānijas Mercer pārstāvis Baltijā.  Mēs atbalstam organizācijas darba snieguma vadības prakses un labas korporatīvās pārvaldības prakses ieviešanā, atalgojumu sistēmu izstrādē un ieviešanā, veicam procesu, funkciju un pienākumu auditus un konsultējam vadības komandas.  Mēs pārstāvam atalgojuma pētījumus un vadības konsultācijas Lietuvā ar zīmolu Baltic Salary Survey. Mēs sniedzam ekspertīzi un atziņas, kas palīdz pieņemt uz datiem balstītus lēmumus.  Mēs sniedzam personālvadības konsultācijas gan lokāli Baltijas tirgū, gan ārī globāli – sadarbībā ar mūsu partneriem SHL un Mercer.

Mūsu Komanda

Kristīne aboltiņa

Rīkotājdirektore

Inese Kamarūte

Vecākā konsultante

Ineta Žilvinska

Vecākā konsultante vadītāju atlasē
Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv