Par mums

Fontes vēsture aizsākās 1991. gadā Tartu, Igaunijā – kļūstot par pirmo uzņēmumu Baltijā, kurš uzsāka augstākā līmeņa vadītāju atlasi un konsultācijas personālvadības jomā. Fontes Latvijā darbojas kopš 1996. gada.  Šobrīd Fontes ir izaudzis par cilvēkresursu tirgus kompetences centru. Mēs esam viena no vadošajām augstākā līmeņa vadītāju un profesionāļu atlases kompānijām.  Mūsu līderības un vadības kompetenču novērtēšanas centrs piedāvā profesionālus risinājumus gan padomes un valdes locekļu novērtēšanai, vadības komandām gan individuāliem darbiniekiem. Mūsu partneris jau kopš 2000. gada – SHL ir viena no vadošajām personāla atlases, novērtēšanas un attīstības kompānijām pasaulē, kura darbojas 150 pasaules valstīs.

Mūsu Komanda

Inese Kamarūte

Vecākā konsultante personāla atlasē

Ineta Žilvinska

Vecākā konsultante personāla atlasē

Anna Litvina

Novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte

Zane Zolte

Talantu piesaistes eksperte
Scroll to Top

Inese Kamarūte, valdes locekle/ vecāka konsultante personāla atlasē:

Vecākā konsultante TOP līmeņa vadītāju atlasē, darba izpildes vadības (performance management), vadības un personāla vadības auditos. Inese ir ieguvusi maģistra grādu ekonomikā, specializējusies personāla vadībā, personāla vadības jomā darbojas vairāk kā 20 gadus, kuru laikā ir guvusi pieredzi organizācijās airBaltic corporation un AS DIENA.

E-pasts: [email protected]

Ineta Žilvinska, vecākā konsultante personāla atlasē:

Konsultante vadītāju atlasē tādās nozarēs kā finanšu, farmācijas, būvniecības, mediju, ražošanas u.c. Šobrīd Ineta pilda atlases projektu vecākā konsultanta pienākumus,  viņas pieredze atlases konsultāciju jomā ir vairāk kā 10 gadi un 6 gadi karjeras izvēles konsultēšanā. Inetai ir Latvijas Lauksaimniecības Universitātes maģistra grāds karjeras konsultēšanā, maģistra grāds uzņēmumu un sabiedrības pārvaldē, kā arī praktiskā psihologa kvalifikācija, iegūta Starptautiskajā Praktiskās Psiholoģijas Augstskolā.

E-pasts: [email protected]

Anna Litvina, novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte:

Pievienojās Fontes 2013.gadā un darbojas vadītāju novērtēšanas un attīstības projektos. Anna guvusi pieredzi jau vairāk nekā 300 vadītāju līderības kompetenču novērtēšanā un attīstībā, sākot no jaunajiem vadītājiem līdz pat uzņēmumu padomes līmenim. Pirms tam vairākus gadus strādājusi kā personāla atlases konsultante. Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā un RISEBA maģistra grādu personāla vadībā, studējusi organizāciju psiholoģiju Kopenhāgenas Universitātē apmaiņas programmas ietvaros. Anna darbojas arī kā sertificēts koučs.

E-pasts: [email protected]

Zane Zolte, talantu piesaistes eksperte:

Fontes komandai pievienojās 2018. gada aprīlī. Viņai ir profesionālā bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, kas specializējas tūrisma un viesmīlības vadībā, un maģistra grāds personāla vadībā universitātē RISEBA. Maģistra studiju laikā praktiskā pieredze personāla atlases jomā iegūta uzņēmumā Tet kā praktikantu personāla nodaļa.

E-pasts: [email protected]

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro