Par mums

Fontes vēsture aizsākās 1991. gadā Tartu, Igaunijā – kļūstot par pirmo uzņēmumu Baltijā, kurš uzsāka augstākā līmeņa vadītāju atlasi un konsultācijas personālvadības jomā. Fontes Latvijā darbojas kopš 1996. gada.  Šobrīd Fontes ir izaudzis par cilvēkresursu tirgus kompetences centru. Mēs esam viena no vadošajām augstākā līmeņa vadītāju un profesionāļu atlases kompānijām.  Mūsu līderības un vadības kompetenču novērtēšanas centrs piedāvā profesionālus risinājumus gan padomes un valdes locekļu novērtēšanai, vadības komandām gan individuāliem darbiniekiem. Mūsu partneris jau kopš 2000. gada – SHL ir viena no vadošajām personāla atlases, novērtēšanas un attīstības kompānijām pasaulē, kura darbojas 150 pasaules valstīs.

Mūsu Komanda

Inese Kamarūte

Vecākā konsultante personāla atlasē

Ineta Žilvinska

Vecākā konsultante personāla atlasē

Inesa Pranče

Līderības un attīstības centra vadītāja

Anna Litvina

Novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte

Zane Zolte

Talantu piesaistes eksperte

Madara Šterna

Talantu piesaistes eksperte
Scroll to Top

Inese Kamarūte, valdes locekle/ vecāka konsultante personāla atlasē:

Vecākā konsultante TOP līmeņa vadītāju atlasē, darba izpildes vadības (performance management), vadības un personāla vadības auditos. Inese ir ieguvusi maģistra grādu ekonomikā, specializējusies personāla vadībā, personāla vadības jomā darbojas vairāk kā 20 gadus, kuru laikā ir guvusi pieredzi organizācijās airBaltic corporation un AS DIENA.

E-pasts: Inese.kamarute@fontes.lv

Ineta Žilvinska, vecākā konsultante personāla atlasē:

Konsultante vadītāju atlasē tādās nozarēs kā finanšu, farmācijas, būvniecības, mediju, ražošanas u.c. Šobrīd Ineta pilda atlases projektu vecākā konsultanta pienākumus,  viņas pieredze atlases konsultāciju jomā ir vairāk kā 10 gadi un 6 gadi karjeras izvēles konsultēšanā. Inetai ir Latvijas Lauksaimniecības Universitātes maģistra grāds karjeras konsultēšanā, maģistra grāds uzņēmumu un sabiedrības pārvaldē, kā arī praktiskā psihologa kvalifikācija, iegūta Starptautiskajā Praktiskās Psiholoģijas Augstskolā.

E-pasts: Ineta.zilvinska@fontes.lv

Inesa Pranče, līderības un attīstības centra vadītāja:

Vairāk kā 15 gadu pieredze personāla vadības jomā.

Pēdējo gadu laikā fokusējās uz personāla novērtēšanu un attīstību, īstenoja personāla novērtēšanas sistēmas ieviešanu uzņēmumā ar 7000+ darbiniekiem, vadīja apmācības par novērtēšanas un attīstības rīkiem vairākiem HR vadītājiem un speciālistiem gan Eiropas valstīs, gan ASV un Kanadā.

Inesa ir vadījusi lielus starptautiskus projektus ar fokusu uz 5000+ darbinieku iesaisti 14 valstīs, atbalstīja lielo starptautisko uzņēmumu vadītājus saistībā ar personāla vadības jautājumiem gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, pilnībā pārvaldīja personāla vadības procesus Latvijā un Lielbritānijā, ieviesa darbinieka sniegumu sistēmas (KPI un OKR), kā arī vadīja vairākas komandas.

Bijusi atbildīga par e-apmācības sistēmas ieviešanu, īstenoja vairākas apmācības, kā arī pārvaldīja obligātās e-apmācības 15 lokācijās vairāk kā 7000 darbiniekiem.

E-pasts: Inesa.prance@fontes.lv

Anna Litvina, novērtēšanas un līderības attīstības vecākā eksperte:

Pievienojās Fontes 2013.gadā un darbojas vadītāju novērtēšanas un attīstības projektos. Anna guvusi pieredzi jau vairāk nekā 300 vadītāju līderības kompetenču novērtēšanā un attīstībā, sākot no jaunajiem vadītājiem līdz pat uzņēmumu padomes līmenim. Pirms tam vairākus gadus strādājusi kā personāla atlases konsultante. Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā un RISEBA maģistra grādu personāla vadībā, studējusi organizāciju psiholoģiju Kopenhāgenas Universitātē apmaiņas programmas ietvaros. Anna darbojas arī kā sertificēts koučs.

E-pasts: Anna.litvina@fontes.lv

Zane Zolte, talantu piesaistes eksperte:

Fontes komandai pievienojās 2018. gada aprīlī. Viņai ir profesionālā bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, kas specializējas tūrisma un viesmīlības vadībā, un maģistra grāds personāla vadībā universitātē RISEBA. Maģistra studiju laikā praktiskā pieredze personāla atlases jomā iegūta uzņēmumā Tet kā praktikantu personāla nodaļa.

E-pasts: Zane.zolte@fontes.lv

Madara Šterna, talantu piesaistes eksperte:

Madara Fontes komandai pievienojās 2015. gada februārī kā talantu piesaistes eksperte augstākā un vidējā līmeņa vadītāju atlasei dažādās nozarēs. Madarai ir Latvijas Universitātes bakalaura grāds psiholoģijā ar kvalifikāciju psihologa asistents. Paplašinot savu kvalifikāciju, Madara ir ieguvusi apliecību Personālvadībā Biznesa augstskolā Turība.

Klienti atlases projektos: Komerccentrs Dati Grupa, 4finance, Mogo, Sun  Finance, Swedbank, SIA STRABAG, MTG Latvia, Pata, Tenachem, Narvesen, Lidl, Multi Corporation, Jūrmalas Dome, Rīgas Nami u.c.

E-pasts: Madara.sterna@fontes.lv

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne Āboltiņa, valdes priekšsēdētāja:

Personīgās izaugsmes, biznesa attīstības trenere un vadības konsultante. Sertificēta individuālā un komandas trenere, BICG locekle ar vairāk nekā 20 gadu praktisku pieredzi Baltijas valstu vidējo un lielo uzņēmumu stratēģiskajā un operatīvajā vadībā un attīstībā ar praktisku pieredzi valdes locekļa un valdes priekšsēdētāja amatā.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv