Veiksmīga karjera un ceļš uz sapņu darbu sākas no savas personības izzināšanas un situācijas izpratnes par to, kas īsti šobrīd notiek darba tirgū. FontesYou ir radīts, lai palīdzētu Tev vislabāk sagatavoties un spert veiksmīgus soļus pretī saviem karjeras tālākajiem sasniegumiem. FontesYou piedāvā pakalpojumus profesionāļiem, kuri izaugsmi vēlas virzīt mērķtiecīgi, atrast savu aicinājumu un darīt darbu, saņemot atbilstošu atalgojumu, kā arī tiem, kuri vēl tikai stāv savas lielās izvēles priekšā – skolu beidzējiem un studentiem.

Karjeras konsultācijas

Izveido izcilu CV

TAVS LINKEDIN PROFILS

Atsauksmes

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv