Mēs palīdzam cilvēkiem izprast savas spēcīgās puses un karjeras perspektīvas. Karjeras konsultācijas ir domātas ikvienam, kurš vēlas atrast savu sapņu profesiju, studiju virzienu un profesionālo dzīves piepildījumu.

Mērķauditorija: 11. un 12. klašu skolēni, kā arī pirmo kursu studenti

Zinot savu personības tipu, Tu varēsi: 

  • vieglāk izvēlēsies profesiju/as, kurā/s veiksmīgi sevi īstenot
  • apzinātāk izvēlēties sev atbilstošāko studiju programmu vai tālākizglītības novirzienu, kā arī izglītības iestādi, kurā to apgūt
  • Tev būs skaidrs rīcības plāns, ko darīt pēc skolas vai augstskolas absolvēšanas, vai kā nokļūt līdz kārotajai profesijai, pozīcijai

Konsultācija tiešsaistē, piedāvājot iespēju izrunāt rezultātus ar konsultantu klātienē vai attālināti. 

Ilgums: 1-3 stundas.

Grupas optimālais izmērs no 4 līdz 8 studenti (maksimālais 30 studenti). 

Individuāla konsultācija: 85 EUR par sesiju. 

Grupas konsultācija: 180 – 360 EUR atkarībā no grupas lieluma. 

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv