DARBINIEKU LABUMI

Atvieglojumi un labumi ir neatņemama atalgojuma sistēmas sastāvdaļa. Labumu grozs palīdz radīt patīkamu un drošu darba vidi, paaugstina darbinieku apmierinātību ar darbu un veicina lojalitāti, kā arī atbalsta darbiniekus īpašos gadījumos. Lai veiktu uzņēmuma labumu groza uzlabošanu, Fontes konsultanti veic esošā labumu groza analīzi un tā salīdzinājumu ar labāko praksi un darba tirgu, kā arī izstrādā ieteikumus pilnveidei.

0
ORGANIZĀCIJAS LATVIJĀ
0
ORGANIZĀCIJAS BALTIJĀ

Jūsu ieguvumi

Aktuālākā informācija

Kādi risinājumi tiek pielietoti darba tirgū dažādās nozarēs, tendences labumu grozos.

Ieteikumi

Uzņēmuma labuma groza analīze un Fontes ieteikumi uzņēmuma labumu groza uzlabošanai.

Tendences

Jaunas pieejas darbinieku lojalitātes stiprināšanā.

atsauksme

FONTES

Ja vēlies uzlabot savas organizācijas labumu grozu, Fontes konsultanti veiks esošā atvieglojumu un labumu groza analīzi, veiks detalizētu esošo labumu salīdzinājumu ar labāko praksi darba tirgū un izstrādās ieteikumus labumu groza uzlabošanai.

Vairāk informācijas par pakalpojuma cenām pie Fontes konsultantiem” ( +371 67846151)

  •  
Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv