Novembrī, 09/11/2021, plkst.14:30, notiks kārtējais Fontes vebinārs, kura laikā Fontes novērtēšanas centra eksperti dalīsies ar savām zināšanām, rīkiem un metodēm, kas var tikt pielietotas gan kandidātu, gan esošo darbinieku novērtēšanā.

Novērtēšanas centra vadītāja Inesa Pranče pastāstīs, kā mainās HR loma nākotne un, kādi ir līderu izaicinājumi ar kuriem mums jāstrādā jau šodien, dalīsies ar informāciju par rīkiem un metodēm, ko piedāvā Fontes. 
Savukārt, Fontes vecākā līderības attīstības un novērtēšanas konsultante Anna Litvina dalīsies ar jauninājumu – IT zināšanu un prasmju novērtēšanu, ko Fontes ievieš šoruden.

Mūsu vebināra plāns:
1. Biznesa līderu un HR loma nākotnē.
2. Līderu izaicinājumi un, kā ar tiem strādāt ar kontekstu pieeju.
3. Fontes novērtēšanas rīki un metodes.
4. Fontes jauninājums – IT novērtēšana.

 Piesakies fontes@fontes.lv, lai saņemtu uzaicinājumu dalībai Fontes vebinārā.

 Tiekamies, 9. novembrī, plkst.14:30 platformā Zoom.

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv