ATSKATS UZ AIZVADĪTO VEBINĀRU 09.11.21

Šo otrdien, 09.11.21, norisinājās Fontes vebinārs, ko vadīja Fontes novērtēšanas centra vadītāja Inesa Pranče un vecākā līderības attīstības konsultante Anna Litvina. Vebinārā piedalījās 100 dalībnieki, kuriem arī Fotes izsaka, paldies, par atsaucību.  

Vebināra ietvaros Inesa Pranče dalījās ar savām zināšanām un vīziju, kā tiek transformēta talantu vadības sistēma un kā mainās mūsu lomas tajā.

Kaut tagad mēs saskarāmies ar nopietniem izaicinājumiem, pastāv reāla cerība, ka mūsu jauna pieredze kļūs par katalizatoru pozitīvajai transformācijai. Mums, kā HR profesionāļiem un uzņēmumu vadītājiem ir svarīga loma tādas organizācijas veidošanā un transformāciju virzīšanā, kas patiešām ļauj cilvēkiem un uzņēmumiem attīstīties. Lai gūtu panākumus tajā mums jākļūst par nākotnes arhitektiem, transformācijas kuratoriem un inovatoriem, veidojot kopīgiem spēkiem jaunu, uz cilvēku orientētu organizācijas kultūru.

Panākt to mēs varam, veidojot holistisku skatu, ņemot vērā ne tikai visus procesus, kas notiek uzņēmumā, bet arī katra darbinieka potenciālu un motivāciju. Lai tiktu ar šo galā, Fontes piedāvā izmantot vairākus novērtēšanas risinājumus, kas ļauj ilgtermiņā izveidot talantu vadības sistēmu.

Šoruden Fontes ieviesa arī jaunus risinājumus, tādus, kā valodu novērtēšanu un IT prasmju novērtēšanu, par ko arī vebināra dalībniekiem pastāstīja Anna Litvina, padaloties arī ar kandidātu pieredzi un detalizēti izklāstot kodēšanas simulācijas un IT spēju testu būtību.

Pateicāmies visiem par dalību un to, kas esat kopā ar mums jau vairākus gadus!

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro