Vadītāju atalgojuma pētījums

Vadītāju atalgojuma un valdes locekļu atalgojuma pētījums jeb Top Executive Compensation Survey ir augstākā līmeņa vadītāju atalgojuma analīze, kas ļauj novērtēt un salīdzināt atalgojuma paketi augstākā līmeņa vadītājiem un valdes locekļiem.

0
ORGANIZĀCIJAS
0
ORGANIZĀCIJU VADĪTĀJI
0
AMATU SAIMES

Jūsu ieguvumi

Aktuālākā informācija

Informācija par izmaiņām atalgojumā pēdējā gada laikā un prognozes tuvākajiem gadiem. Atalgojuma politikas, atvieglojumu un labumu grozu analīze.

Atalgojuma analīze

Detalizēta organizāciju vadītāju un valdes locekļu atalgojuma analīze, atkarībā no organizācijas darbinieku skaita, apgrozījuma/īpašuma vērtības un vadītāja darbības sfēras.

Organizācijas situācijas salīdzinājums

Organizācijas vadītāju monetārā atalgojuma salīdzinājums ar darba tirgu.

atsauksme

AELITA ŠVĪTIŅA, LATVIJAS TELEVĪZIJAS PERSONĀLA NODAĻAS VADĪTĀJA

Uzskatu, ka mums ir jāpiedalās, jo tas dod iespēju saņemt atbildes uz būtiskiem personāla atalgojuma jautājumiem. Laba investīcija attiecībā uz klasiskajām amata pozīcijām. Vēlētos, lai arī konkurenti piedalās pētījumā, jo tas dotu labāku ieskatu dažu specifisku TV amatu grupu atalgojumu atšķirībās. Mēs ļoti vēlētos TV nozares pētījumu tuvākajā nākotnē!

PĒTĪJUMA SASTĀVDAĻAS

Izmaiņas atalgojumā un prognozes

Šajā pētījuma sadaļā ir atrodama informācija par organizāciju vadītāju un valdes locekļu atalgojuma izmaiņām pēdējo gadu laikā, kā arī nākošā perioda prognozes.

freelance, work, google

Atalgojuma mainīgā daļa un labumu grozs

Pētījumā ir atrodama informācija par pamatalgas un mainīgās daļas proporcijām, prēmiju izmaksas biežumu un veidiem, kā arī par kritērijiem, par kuriem tiek piešķirta atalgojuma mainīgā daļa. Tāpat pētījumā ir iekļauta detalizēta vadītāju labumu groza analīze.

Monetārā atalgojuma apmēri

Detalizēta analīze par valdes locekļu un organizāciju vadītāju atalgojuma apmēriem, atkarībā no organizācijas darbinieku skaita, organizācijas apgrozījuma/īpašuma vērtības un vadītāja darbības sfēras.

cafe, girl, book

Līdz 250 darbiniekiem

720
  •  

251 - 2000 darbinieki

1080
  •  

Virs 2000 darbiniekiem

1380
  •  

CENRĀDIS (NEIEKĻAUJOT PVN)

*Lūdzu, ņemt vērā, ka organizāciju vadītāju un valdes locekļu atalgojuma pētījums netiek pārdots organizācijām, kuras nav iesniegušas atalgojuma datus. Izņēmums var tikt veikt gadījumā, ja tiek noslēgts sadarbības līgums par organizācijas dalību nākamajā gadā. Cenr

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne Āboltiņa, valdes priekšsēdētāja:

Personīgās izaugsmes, biznesa attīstības trenere un vadības konsultante. Sertificēta individuālā un komandas trenere, BICG locekle ar vairāk nekā 20 gadu praktisku pieredzi Baltijas valstu vidējo un lielo uzņēmumu stratēģiskajā un operatīvajā vadībā un attīstībā ar praktisku pieredzi valdes locekļa un valdes priekšsēdētāja amatā.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv