Personāla atlases darbinieki un headhunteri Linkedin izmanto kā digitālo CV datubāzi un mēdz jokot: “ja Tevis kā profesionāļa nav Linkedin, Tevis nav vispār”. 

Tas ir lielisks ziņu kanāls, kontaktu veidošanas platforma, iespēja veidot personīgo zīmolu (Personal Branding) un dalīties ar paša veidotu saturu. Labs saturs (gan CV kontekstā, gan ziņu saturs, ar ko dalaties) parāda rakstītāja pieredzi, spēju izveidot un kopīgot to, akcentējot savu kompetenču atbilstību 21. gadsimta prasībām.

Fontes konsultanti palīdzes izanalizēt un sagatavot Tavu LinkedIn profilu atbilstošu mūsdienu tendencēm un prasībām. 

Konsultācijas laikā Tu:

  • uzzināsi pēc kādiem atslēgas vārdiem atlases speciālisti un potenciālie darba devēji meklē profesionāļus (search engine trikus)
  • iegūsi perfekti noformētu, saprotamu un viegli uztveramu LinkedIn profilu
  • iemācīsies, kā paaugstināt sava CV ietekmi un spēju tikt tālāk par pirmo atlases filtru
  • palielināsi savu prasmju un pieredzes redzamību, izmantojot precīzi atlasītus atslēgas vārdus 
  • Tu uzzināsi, kā personāla atlases kompānijas un darba devēji meklē par Tevi ziņas

Linkedin profila izveide notiek tiešsaistē, piedāvājot iespēju izrunāt rezultātus ar konsultantu klātienē vai attālināti.

Ilgums: līdz 1 stundai. 

Pakalpojuma cena: 90 EUR

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv