SHL Talent Measurement Solutions group ir pasaules līderis personāla novērtēšanas un attīstības sfērā ar 50 gadu veiksmīgas darbības pieredzi. SHL piedāvā inovatīvas metodes, ar kuru palīdzību organizācijām ir iespēja paaugstināt savas darbības produktivitātes rādītājus un konkurētspēju, nodrošinot iespēju efektīvāk plānot un izmantot cilvēkresursus uzņēmumā. SHL ir viena no vadošajām konsultāciju kompānijām.

SHL piedāvā plašāko metožu klāstu – vairāk nekā 1000 risinājumu, ar kuru palīdzību iespējams novērtēt spējas, uzvedību un darba sniegumu, kā arī paredzēt iespējamo darbinieka rīcību un potenciālu katrā biznesa sektorā. SHL savus risinājumus piedāvā vairāk nekā 150 pasaules valstīts. Kompānijas klientu vidū ir vairāk nekā 50% no Global Fortune 500 uzņēmumu saraksta un 80% no Financial Times Stock Exchange (FTSE) pasaules ietekmīgākajām kompānijām.

Jau kopš 2000. gada Fontes ir SHL partneris Latvijā, mūsu klientiem piedāvājot profesionālas un vietējiem apstākļiem pielāgotas metodes novērtēšanā un attīstībā.

logo4

MERCER ir pasaules vadošā atalgojuma pētījumu, personāla vadības konsultāciju (talants, dzīvības apdrošināšana, pensionēšanās un investīcijas) un ar to saistīto pakalpojumu kompānija, kas ir pārstāvēta vairāk nekā 120 valstīs.

Sākot ar 2013.gadu, Fontes Baltijā ir uzsākusi sadarbību ar Mercer. Sadarbojoties abi partneri spēj nodrošināt klientu apkalpošanu vēl augstākā līmenī nekā līdz tam, sniedzot starptautiskiem kvalitātes standartiem atbilstošus pakalpojumus. Šī sadarbība sniedz iespēju kļūt par partneriem, kas spēj sniegt labāko atbalstu lēmumu pieņemšanai gan Baltijā, gan starptautiskā līmenī.