Izveido izcilu CV

Tu vēlies virzīties augstāk pa karjeras kāpnēm vai arī esi gatavs jauniem darba izaicinājumiem? Jūti, ka esi gatavs dalīties ar savu CV, sūtot to potenciālajam darba devējam?

Pirms to dari, atceries, ka Tavs CV (Curriculum Vitae) Tevi pārstāvēs pirmajā atlases kārtā un faktiski ir “ieejas biļete” vēlamajā amata pozīcijā. Statistika ir gana skaudra. Tikai 2% no visiem saņemtajiem CV uz jebkuru vakanto pozīciju tiek virzīti tālākai izskatīšanai. Atlases profesionāļi katra CV izvērtēšanai velta ne vairāk kā 10-30 sekundes.

Vai Tavs CV šodien būtu viens no atbilstošākajiem un nodrošinātu iespēju būt finālistos? Vai tas pilnībā ataino Tavas kompetences, spējas un pieredzi?

Mēs esam profesionāļu komanda ar pārliecinošu pieredzi karjeras attīstības jomā un nozīmīgu rūdījumu atlases projektu veikšanā. Mēs izvērtēsim Tavu CV un konsultēsim par nepieciešamajiem uzlabojumiem, ieteiksim efektīvākos veidus savas pieredzes un prasmju atspoguļošanai, lai tu iekļūtu TOP 2%. Palīdzēsim CV akcentēt Tavas priekšrocības un Tavu atbilstību mūsdienu darba tirgus vajadzībām, palīdzēsim Tev izveidot profesionālu un mūsdienīgu CV un pakāpeniski virzīties uz Tavu mērķi, vai tā būtu pirmā darba vieta vai uzņēmuma vadītāja pozīcija!

Ieguvumi:

  • Tavs CV izskatīsies viegli uztverams jebkuram darba devējam un konkrētam darba devējam, pie kura vēlies strādāt
  • Tu būsi uzzinājis/sapratis/sajutis savas iepriekšējās karjeras sasniegumus, kuri noder šodien un virzīs Tevi nākotnē
  • Tu uzzināsi, kurās platformās izvietot savu CV, lai nonāktu iekārojamāko darba devēju redzeslokā
  • Tu sapratīsi nianses, kā pielāgot savu CV konkrētajai vakantajai amata pozīcijai
  • Tu saņemsi palīdzību CV un pieteikuma dokumentu sagatavošanā atlases konkursiem

Ilgums: līdz 1 stundai
Konsultanti: Ineta Žilvinska, Inese Kamarūte, Zane Zolte, Madara Šterna, Linda Treilone-Kalniņa, Anna Litvina
Cena: 90 EUR

 

Uzzināt vairāk