Linkedin profils, kas strādā Tavā labā

Personāla atlases darbinieki un headhunteri Linkedin izmanto kā digitālo CV datubāzi un mēdz jokot: “ja Tevis kā profesionāļa nav Linkedin, Tevis nav vispār”. Esot Linkedin, Tavs CV kļūst vienlaicīgi pieejams gan lokālajām, gan starptautiskajām atlases kompānijām un ikvienam potenciālajam darba devējam visā pasaulē.
Tas ir lielisks ziņu kanāls, kontaktu veidošanas platforma, iespēja veidot personīgo zīmolu (Personal Branding) un dalīties ar paša veidotu saturu. Labs saturs (gan CV kontekstā, gan ziņu saturs, ar ko dalaties) parāda rakstītāja pieredzi, spēju izveidot un kopīgot to, akcentējot savu kompetenču atbilstību 21. gadsimta prasībām.

Linkedin in viens no galvenajiem kanāliem, kur personāla atlases profesionāļi iegūst informāciju par potenciālajiem kandidātiem. Vai Tu pilnvērtīgi izmanto šo kanālu sevis reprezentēšanai?

Fontes konsultanti palīdzes izanalizēt un sagatavot Tavu LinkedIn profilu atbilstošu mūsdienu tendencēm un prasībām.

Ieguvumi:

  • Tu uzzināsi, kā personāla atlases kompānijas un darba devēji meklē par Tevi ziņas
  • Tu uzzināsi, pēc kādiem atslēgas vārdiem atlases profesioāļi un potenciālie darba devēji meklē profesionāļus (search engine trikus)
  • Tavs LinkedIn profils būs perfekti noformēts un saprotams, viegli uztverams ikvienam potenciālajam darba devējam vai atlases kompānijai gan Latvijā, gan visā pasaulē
  • Tevi ātri atradīs pēc Tavām prasmēm, pieredzes un atslēgas vārdiem
  • Tu uzzināsi kā paaugstināt sava CV ietekmi un spēju iziet pirmajam atlases filtram

Formāts: Klātienes vai attālinātās konsultācijas
Ilgums: līdz 1 stundai
Konsultanti: Ineta Žilvinska, Inese Kamarūte, Zane Zolte, Madara Šterna, Linda Treilone-Kalniņa, Anna Litvina
Cena: 90 EUR

Uzzināt vairāk