Mūsdienās tehnoloģiju un digitalizācijas laikmetā, kad ātrumam un pieejamībai ir aizvien lielāka nozīme, katram profesionālim, kurš vēlas būt aktīvs un radīt ietekmi darba tirgū, Linkedin profils ir kā noderīgs rīks savas profesionalitātes reprezentēšanai, sava tēla nostiprināšanai darba tirgū, tas ir lielisks ziņu kanāls, kontaktu veidošanas platforma, iespēja veidot personīgo zīmolu (Personal Branding) un dalīties ar paša veidotu saturu. Labs saturs (gan CV kontekstā, gan ziņu saturs, ar ko dalaties) parāda rakstītāja pieredzi, spēju izveidot un kopīgot to, akcentējot savu kompetenču atbilstību 21. gadsimta prasībām.

Personāla atlases darbinieki un headhunteri Linkedin izmanto kā digitālo CV datubāzi un mēdz jokot: “ja Tevis kā profesionāļa nav Linkedin, Tevis nav vispār”. Esot Linkedin, Tavs CV kļūst vienlaicīgi pieejams gan lokālajām, gan starptautiskajām atlases kompānijām un ikvienam potenciālajam darba devējam visā pasaulē. Piedevām LinkedIn ietvaros saziņa ir viegla, diskrēta un sniedz iespēju komunicēt ar potenciālo darba devēju vai headhunteri pat piedaloties sanāksmē.

Fontes konsultanti palīdzes izanalizēt un sagatavot Tavu LinkedIn profilu atbilstošu mūsdienu tendencēm un prasībām.

Ieguvumi:

  • Tu uzzināsi, kā personāla atlases kompanijas un darba devēji meklē par Tevi ziņas
  • Tu uzzināsi, pēc kādiem atslēgas vārdiem atlases profesioāļi un potenciālie darba devēji meklē profesionāļus (search engine trikus)
  • Tavs LinkedIn profils būs perfekti noformēts un saprotams, viegli uztverams ikvienam potenciālajam darba devējam vai atlases kompānijai gan Latvijā, gan visā pasaulē
  • Tevi ātri atradīs pēc Tavām prasmēm, pieredzes un atslēgas vārdiem
  • Tu uzzināši kā paaugstināt sava CV ietekmi un spēju iziet pirmajam atlases filtram

Formāts: Klātienes vai attālinātās konsultācijas
Ilgums: 2 stundas
Konsultanti: Ineta Žilvinska, Inese Kamarūte, Anna Litvina
Cena: 75 EUR (+ PVN)