Koučings

Vadītājs vai augsta līmeņa profesionālis nav iedomājami bez izvirzītiem mērķiem, kuri mēdz būt izaicinoši un ne tik viegli sasniedzami. Reizēm, bet ne vienmēr, pietiek ar blakus esošu cilvēku, kurš Tev uzdod pareizos jautājumus un Tu pats ātri nonāc līdz apjausmai, kā soli pa solim mērķi sasniegt. Šādu profesionālu atbalstu Tev varētu sniegt koučs.

Piemēram, Tu esi jaunā amatā un nevari saprast, no kura gala sākt, kā veiksmīgāk veidot sadarbību ar komandu, kā pārāk neieslīgt operatīvajās lietās, palīdzot padotajiem, kā sastrādāties ar vadītāju? Vai varbūt Tu apsver iespēju mainīt darbu? Sarunas ar kouču Tev var palīdzēt to izdarīt efektīvāk un veiksmīgāk. Koučs nedos padomus un “nemācīs dzīvot”, bet palīdzēs sakārtot domas un izveidot rīcības plānu.

Koučinga jēga ir virzība uz mērķi. Fontes koučs Tev palīdzēs sasniegt savus mērķus daudz efektīvāk un ātrāk.
Koučings ir uz attīstību vērstas sarunas, kuru laikā koučs atbalsta, iedvesmo dalībnieku personīga vai profesionāla mērķa sasniegšanā.

Ieguvumi:

  • Iespēja uzstādīt un virzīties uz mērķiem, kuriem tiešām ir jēga
  • Lielāka iesaiste un motivācija darbā virzīties uz savu mērķu sasniegšanu
  • Skaidrs rīcības plāns, lai sasniegtu savus mērķus iespējami labākā veidā

Formāts: Klātienes vai attālinātās sesijas
Ilgums: Vienas sarunas ilgums ir 45min-1h, sesiju skaits ir individuāls atbilstoši mērķim. Vidēji nepieciešamas 3-6 sesijas, iespējami mājasdarbi starp sesijām pēc vienošanās
Konsultanti: Anna Litvina, Kristīne Āboltiņa
Cena: 95 EUR par vienu sesiju.

Uzzināt vairāk