Profesionālā tipa noteikšana, piemērotāko profesiju apzināšana un Konsultācijas Turpmāko studiju izvēlei

Viens no aktuālākajiem jautājumiem, ko sev uzdod vecāko klašu skolēni, studenti un arī pieaugušie – kā atrast savu sapņu profesiju? Kas ir mans profesionālais aicinājums? Kā lai saprot, kur un ko doties studēt? Ir cilvēki, kuriem ir skaidra vīzija jau no bērna kājas, ir cilvēki, kuru profesionālais aicinājums transformējas pieredzes un dzīves laikā, bet dažiem ir nepieciešama profesionāla konsultanta palīdzība, lai nonāktu pie sapratnes par tālākā ceļa izvēli. Ikviens no mums ir apveltīts ar unikālu spēju, prasmju, zināšanu un pieredzes kopumu, kas summējoties rada priekšrocības vai grūtības konkrētās profesijās.

Mēs Tev palīdzēsim nonākt skaidrībā par piemērotāko profesiju, kurā Tu varēsi īstenot un attīstīt savu talantu un spējās. Un atceries, ka vecāki, draugi, skolotāji un citi cilvēki ne vienmēr būs labākie padomdevēji, jo padomus dos Tev no savas perspektīvas un savas izpratnes par Tevi. Tu izvēlies profesiju sev, tāpēc Tev jāsāk ar sevis padziļinātu iepazīšanu.
Ikviens ir talantīgs! Tomēr, ne visi cilvēka talanti ir acīmredzami uzreiz!
Mērķauditorija: 8-12 klašu skolēni, pirmo kursu studenti

Ieguvumi:

  • Zinot savu personības tipu, Tu varēsi vieglāk izvēlēsies profesiju/as, kurā/s veiksmīgi sevi īstenot
  • Tu varēsi apzinātāk izvēlēties sev atbilstošāko studiju, tālākizglītības nozvirzienu un izglītības iestādes, kurās to apgūt
  • Tev būs skaidrs rīcības plāns, ko darīt pēc skolas vai augstskolas absolvēšanas, vai kā nokļūt līdz kārotajai profesijai, pozīcijai

Formāts: Klātienes, izbraukuma vai attālinātās konsultācijas. Grupas optimālais izmērs no 4-8 studenti (maksimālais 30 studenti)
Individuāla konsultācija: 70 EUR (+PVN) par sesiju
Grupas konsultācija: 150-300 EUR (+PVN) atkarībā no grupas izmēra
Konsultants: Ineta Žilvinska

Konsultantei ir ne tikai nozīmīga pieredze karjeras konsultēšanā skolēniem, studentiem un darba meklētājiem, bet praktiska pieredze augstākā līmeņa vadītāju un atslēgas profesionāļu atlasēs Latvijas Top 500 uzņēmumiem.