Karjeras konsultācijas

Viens no aktuālākajiem jautājumiem, ko sev uzdod vecāko klašu skolēni, studenti un arī pieaugušie – kā atrast savu sapņu profesiju? Kas ir mans profesionālais aicinājums? Kā lai saprot, kur un ko studēt?

Ir cilvēki, kuriem ir skaidra vīzija jau no bērna kājas. Ir cilvēki, kuru profesionālais aicinājums transformējas pieredzes un dzīves laikā. Tomēr vairumam no mums ir ļoti vēlama profesionāla konsultanta palīdzība, lai nonāktu pie izpratnes par tālākā ceļa izvēli. Ikviens no mums ir apveltīts ar unikālu spēju, prasmju, zināšanu un pieredzes kopumu, kas summējoties rada priekšrocības vai grūtības konkrētās profesijās.

Brīdī, kad atrodamies krustcelēs, ir labi, ja redzam skaidru virziena rādītāju. Fontes profesionāļi palīdzēs atrast virzienu (profesiju), kurā Tu varēsi īstenot un attīstīt savus patiesos talantus un spējas. Diemžēl vecāki, draugi, skolotāji un citi cilvēki ne vienmēr ir labākie padomdevēji, jo padomus dod no savas perspektīvas un savas izpratnes par Tevi. Tomēr Tu izvēlies profesiju sev, tāpēc Tev jāsāk ar sevis padziļinātu iepazīšanu.
Ikviens ir talantīgs! Tomēr, ne visi cilvēka talanti ir acīmredzami uzreiz! Tos ir jāatklāj un jākopj!

Mērķauditorija: 11. un 12. klašu skolēni, kā arī pirmo kursu studenti

Ieguvumi:

  • Zinot savu personības tipu, Tu varēsi vieglāk izvēlēsies profesiju/as, kurā/s veiksmīgi sevi īstenot
  • Tu varēsi apzinātāk izvēlēties sev atbilstošāko studiju, tālākizglītības nozvirzienu un izglītības iestādes, kurās to apgūt
  • Tev būs skaidrs rīcības plāns, ko darīt pēc skolas vai augstskolas absolvēšanas, vai kā nokļūt līdz kārotajai profesijai, pozīcijai

Formāts: Klātienes, izbraukuma vai attālinātās konsultācijas. Grupas optimālais izmērs no 4-8 studenti (maksimālais 30 studenti)
Konsultants: Ineta Žilvinska
Individuāla konsultācija: 85 EUR par sesiju.
Grupas konsultācija: 180-360 EUR atkarībā no grupas lieluma.

Konsultantei ir ne tikai nozīmīga pieredze karjeras konsultēšanā skolēniem, studentiem un darba meklētājiem, bet praktiska pieredze augstākā līmeņa vadītāju un atslēgas profesionāļu atlasēs Latvijas Top 500 uzņēmumiem.

Ilgums: 1-3 stundas

Uzzināt vairāk