Kāda ir Tava cena darba tirgū?

Atalgojums visos laikos ir bijis viens no jūtīgākajiem jautājumiem gan no darba devēja, gan darba ņēmēja perspektīvas. Piemēram, tu esi augsta līmeņa profesionālis, vadītājs vai varbūt labs speciālists, un tev ir izteikts piedāvājums citā uzņēmumā. Tev tas šķiet pievilcīgs un izaicinošs, bet nav skaidrs, cik daudz uzņēmums ir gatavs maksāt par tavu kompetenci, pieredzi un spējām. Vai esmu sevi atbilstoši novērtējis? Vai neesmu sevi pārvērtējis vai novērtējis par zemu? Vai ir pamatoti prasīt augstāku atalgojumu, nekā tas ir šobrīd? Vai darba devējs ir gatavs maksāt, cik pārliecinošs būšu vai varbūt tas ir piesaistīts citiem kritērijiem? Kā uzņēmums noteiks manu vērtību atalgojuma izteiksmē? Tie ir klasiski jautājumi, kas prātā uzplaiksna attiecīgu situāciju priekšā.

Šajā izaicinājumu pilnajā laikā profesionāļi, speciālisti un arī vadītāji bieži nonāks situācijā, kad būs jādiskutē par atalgojumu.

Ļoti iespējams, ka līdzvērtīgus jautājumus savā pusē risina arī tavs potenciālais darba devējs. Skaidrība par vēlamo atalgojumu ir mājas darbs, kas jāveic katram, kurš gatavojas darba pārrunām.

Fontes komanda tev palīdzēs rast atbildes atalgojuma labirintos. Šajā situācijā tavs labākais sabiedrotais būs zināšanas par to, kas notiek darba tirgū.

Ieguvumi:

  • Tu uzzināsi, kā novērtēt savu atalgojumu (kompetence, spējas, pieredze u.c. kritēriji).
  • Tu uzzināsi, kas veido atalgojumu un kā uzņēmumi to nosaka (pamatalga, atalgojuma mainīgā daļa, labumi u.c.).
  • Tu uzzināsi atalgojuma robežas konkrētam amatam jeb atalgojuma amplitūdu darba tirgū.
  • Tu sapratīsi, kādas kompetences, spējas vai pieredze, atbildība tev papildus jāattīsta, lai pretendētu uz augstāku atalgojumu.
  • Tu būsi sagatavojies pārdomātai sarunai par Tev atbilstoša taisnīga atalgojuma apmēru.

Konsultanti: Dārta Knohenfelde, Anna Litvina.
Cena: sākot no 180 EUR / cena atkarīga no amata līmeņa.

Fontes piedāvā konsultācijas atalgojuma jautājumos, neizpaužot konfidenciālu informāciju par saviem klientiem.

Uzzināt vairāk