Darba intervijas simulācija

Uzaicinājums uz darba interviju liecina, ka viena mazā uzvara ceļā uz vēlamo amatu vai pozīciju jau ir notikusi – Tavs CV darba devēju pārliecinājis par Tavu atbilstību vakantajai pozīcijai. Tomēr tikšanās klātienē ar potenciālo darba devēju ir izšķiroša un var būt gan patīkami saviļņojoša, gan nepatīkamu satraukumu pilna un nerezultēties kā plānots. Darba intervija ir kā eksāmens, kurā būtiski ir tas, cik labi esi tam sagatavojies un cik pārliecinoši jūties.

Pat vienkāršākie jautājumi, kurus iepriekš nebūsi apsvēris, var Tevi pārsteigt nesagatavotu un lieki satraukt, traucējot turpmākai sarunas veiksmīgai norisei un savu prasmju, spēju, pieredzes pārliecinošai prezentēšanai.

Fontes konsultanti, balstoties uz vakantās pozīcijas aprakstu, radīs reālās darba intervijas simulāciju, lai sagatavotu Tevi klātienes vai attālinātajai darba intervijai.
Pēc intervijas simulācijas Fontes profesionālis izanalizēs Tavu sniegumu un nodrošinās Tev objektīvu, detalizētu un atklātu vērtējumu. Sniegs ieteikumus, kuras savas kompetences, prasmes vai atbilstošo pieredzi būtu jāakcentē konkrētās vakantās pozīcijas darba intervijā un par kurām nebūtu lietderīgi stāstīt. Konsultants pārrunās raksturīgākos darba interviju jautājumus un jautājumus, kurus vērts uzdot darba devējam. Tāpat palīdzēs sagatavoties sarunai ar potenciālo darba devēju par vēlamo darba atalgojumu. Mēs sagatavosim Tevi klātienes, attālinātajai un telefona darba intervijai, pārrunāsim raksturīgākos darba interviju jautājumus un jautājumus, kurus vērts uzdot darba devējam.

Ieguvumi:

  • Tu sapratīsi, kas no Tevis tiek sagaidīts darba intervijā
  • Tu būsi uzzinājis, kā izcelt/pasniegt savas stiprās puses un sasniegumus, tai pat laika nebaidīsies atzīt attīstības vajadzības
  • Tu būsi uzzinājis, kādus jautājumus uzdot darba devējam sarunā
  • Tu būsi sagatavojies sarunai ar potenciālo darba devēju par darba apmaksas jautājumiem un citiem ar darba apstākļiem saistītiem jautājumiem (vai Tev pienākas darba telefons, dators, kāds būs Tev pieejamais degvielas limits, cik bieži Tu drīkstēsi strādāt attālināti)
  • Tu būsi uzzinājis par konkrētā darba devēja reputāciju, uzņēmuma kultūru un finansiālo caurspīdību
  • Tu uzzināsi, kāda informācija par potenciālo darba devēju un vakanto pozīciju pirms intervijas būtu jānoskaidro un kas būtu jāzina par uzņēmumu
  • Tu iegūsi pārliecību un spēsi sevi prezentēt darba intervijā bez lieka satraukuma

Ilgums: līdz 1 stundai
Konsultanti: Ineta Žilvinska, Inese Kamarūte, Anna Litvina
Cena: 120-360 EUR / cena atkarīga no amata līmeņa.

Uzzināt vairāk