NOZARU ATALGOJUMA PĒTĪJUMI

Fontes pētījuma portfelī jau no pašiem pirmsākumiem, sadarbībā ar nozaru profesionālajām asociācijām, top arī specializētie nozaru pētījumi. Divi pazīstamākie ir – Finanšu nozares un Informācijas Komunikāciju tehnoloģiju nozares atalgojuma pētījumi, kurus veidojam katru gadu. Esam veidojuši pētījumus arī par atalgojumu auto, augstskolu, viesmīlības un poligrāfijas nozarēs. Kaut arī daļa informācijas ir pieejama Vispārējā Atalgojuma pētījumā, nozaru pētījumi spēj sniegt atbildes uz daudziem specifiskiem nozares jautājumiem un problēmām.

IKT nozare

(angliski)

Finanšu nozare

(latviski, angliski)

Tirgus analīze

(angliski)

0
ORGANIZĀCIJAS
0
DARBINIEKI
0
AMATU SAIMES

Jūsu ieguvumi

Atalgojuma analīze

Organizācijas atalgojuma konkurētspējas analīze un salīdzinājums ar atalgojuma līmeni nozarē.

Tirgus analīze

Nozares specifisko amatu atalgojumu analīze.

Tendences un nākotnes prognozes

Informācija par atalgojuma un atalgojuma politikas izmaiņām, tendencēm un prognozēm, kā arī par galvenajiem izaicinājumiem nozarē.

Atsauksme

MĀRTIŅŠ VEIDEMANIS, SCHWENK LATVIJA

Ja uzņēmums meklē darbinieku, tad atliek tikai ieskatīties pētījumā un ir skaidrs, cik lielam ir jābūt atalgojumam. Un ne tikai – ir iespēja redzēt, cik maksā tirgū labākajam specialistam. Es izmantoju tikai pētījuma digitālo versiju, tas dod daudz vairāk un plašāku ieskatu šajā jomā.

Līdz 250 darbiniekiem

1200
  •  

251 - 2000 darbinieki

1800
  •  

Virs 2000 darbiniekiem

2300
  •  

CENRĀDIS (NEIEKĻAUJOT PVN)

*Lūdzu, ņemt vērā, ka Nozaru pētījumi netiek pārdots organizācijām, kuras nav iesniegušas atalgojuma datus. Izņēmums var tikt veikt gadījumā, ja tiek noslēgts sadarbības līgums par organizācijas dalību nākamajā gadā.

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne Āboltiņa, valdes priekšsēdētāja:

Personīgās izaugsmes, biznesa attīstības trenere un vadības konsultante. Sertificēta individuālā un komandas trenere, BICG locekle ar vairāk nekā 20 gadu praktisku pieredzi Baltijas valstu vidējo un lielo uzņēmumu stratēģiskajā un operatīvajā vadībā un attīstībā ar praktisku pieredzi valdes locekļa un valdes priekšsēdētāja amatā.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv