NOZARU ATALGOJUMA PĒTĪJUMI

Fontes pētījuma portfelī jau no pašiem pirmsākumiem, sadarbībā ar nozaru profesionālajām asociācijām, top arī specializētie nozaru pētījumi. Divi pazīstamākie ir – Finanšu nozares un Informācijas Komunikāciju tehnoloģiju nozares atalgojuma pētījumi, kurus veidojam katru gadu. Esam veidojuši pētījumus arī par atalgojumu auto, augstskolu, viesmīlības un poligrāfijas nozarēs. Kaut arī daļa informācijas ir pieejama Vispārējā Atalgojuma pētījumā, nozaru pētījumi spēj sniegt atbildes uz daudziem specifiskiem nozares jautājumiem un problēmām.

IKT nozare

(angliski)

Finanšu nozare

(latviski, angliski)

Tirgus analīze

(angliski)

0
ORGANIZĀCIJAS
0
DARBINIEKI
0
AMATU SAIMES

Jūsu ieguvumi

Atalgojuma analīze

Organizācijas atalgojuma konkurētspējas analīze un salīdzinājums ar atalgojuma līmeni nozarē.

Tirgus analīze

Nozares specifisko amatu atalgojumu analīze.

Tendences un nākotnes prognozes

Informācija par atalgojuma un atalgojuma politikas izmaiņām, tendencēm un prognozēm, kā arī par galvenajiem izaicinājumiem nozarē.

Atsauksme

MĀRTIŅŠ VEIDEMANIS, SCHWENK LATVIJA

Ja uzņēmums meklē darbinieku, tad atliek tikai ieskatīties pētījumā un ir skaidrs, cik lielam ir jābūt atalgojumam. Un ne tikai – ir iespēja redzēt, cik maksā tirgū labākajam specialistam. Es izmantoju tikai pētījuma digitālo versiju, tas dod daudz vairāk un plašāku ieskatu šajā jomā.

Līdz 250 darbiniekiem

1200
  •  

251 - 2000 darbinieki

1800
  •  

Virs 2000 darbiniekiem

2300
  •  

CENRĀDIS (NEIEKĻAUJOT PVN)

*Lūdzu, ņemt vērā, ka Nozaru pētījumi netiek pārdots organizācijām, kuras nav iesniegušas atalgojuma datus. Izņēmums var tikt veikt gadījumā, ja tiek noslēgts sadarbības līgums par organizācijas dalību nākamajā gadā.

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv