Fontes ir dibināts 1996. gadā un šobrīd ir vadošā konsultāciju kompānija Latvijā, kas atbilstoši visaugstākajiem profesionālajiem standartiem veic vadītāju un speciālistu atlasi, kompetenču novērtēšanu, konsultācijas personāla vadības jomā un atalgojuma pētījumus Baltijā. Savā darbā Fontes ievēro augstākos konfidencialitātes un sadarbības ētiskos principus, nodrošinot klientu un kandidātu uzticēšanos mūsu sniegtajam pakalpojumam.

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv