Septembrī vadītāju atlases, attīstības un atalgojuma pētījumu kompānijas Fontes komandai pievienojusies jauna valdes priekšsēdētāja Kristīne Āboltiņa. Kristīne savu pieredzi vadīt un attīstīt uzņēmumus ir uzkrājusi vairāk nekā 20 gadu garumā, strādājot dažādu nozaru mazumtirdzniecības uzņēmumos.

“No Fontes ilggadējas klientes es kļūstu par šīs pieredzējušās konsultantu komandas vadītāju, bagātinot to ar manu vairāk nekā 20 gadu operacionālās vadības pieredzi dažāda līmeņa uzņēmumos. Mēs turpināsim attīstīt visus Fontes darbības virzienus – atalgojuma pētījumu, vadītāju atlasi, vadības konsultācijas stratēģiju un sistēmu ieviešanā. Spēcināsim Fontes kā vadības komandu novērtēšanas un attīstības centru, piedāvājot līderības kompetences izaugsmes risinājumus. Turpināsim arī attīstīt digitālo platformu darba ņēmējiem Fontes You, veicinot vadītāju individuālo personības izaugsmi, briedumu un līderības prasmes. Esmu droša, ka mana operacionālā kompetence dos būtisku pievienoto vērtību gan klientiem, gan kolēģiem,” piebilst Kristīne Āboltiņa, Fontes valdes priekšsēdētāja.
Kristīne Āboltiņa ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.
Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

Par Fontes

Fontes ir vadošā konsultāciju kompānija Latvijā, kas atbilstoši visaugstākajiem profesionālajiem standartiem veic vadītāju atlasi, līderības prasmju novērtēšanu, konsultācijas personāla vadības jomā un atalgojuma pētījumus Baltijā.

Fontes ir augstākā līmeņa vadītāju atlases un konsultāciju personāla vadības jomā ieviesēja Baltijā. Latvijā tā ir dibināta 1996. gadā. Fontes jau 20 gadus Baltijā pārstāv personāla novērtēšanas rīku izstrādes kompāniju SHL (www.shl.com), un kopš 2013. gada pārstāv arī pasaules vadošo konsultāciju kompāniju Mercer (www.mercer.com)