Fontes pētījumu grupas vadītāja Anta 7. aprīlī piedalījās konferencē ”Darbinieki – uzņēmuma vērtīgākais ”darba rīks””, stāstot par atalgojuma tendencēm. iBizness ir sagatvojis interesantas atziņas, zemāk dažas no tām:

Fontes pētījumu grupas vadītāja Anta 7. aprīlī piedalījās konferencē ”Darbinieki – uzņēmuma vērtīgākais ”darba rīks””, stāstot par atalgojuma tendencēm. iBizness ir sagatvojis interesantas atziņas, zemāk dažas no tām: “Darba tirgū šobrīd ir sastapušās 3 atšķirīgas paaudzes: “Baby boomer” (vidējā jeb pēckara paaudze), X paaudze (līdz aptuveni 1980.gadam dzimušie) un Y paaudze (1980.-2000.gadā dzimušie). Pavisam drīz strādāt sāks arī Z paaudze, kas personāla speciālistiem pagaidām vēl ir neizzināta. Par paaudžu atšķirībām un veiksmīga darba kolektīva veidošanas priekšnosacījumiem vakar, 7.aprīlī diskutēja žurnāla iBizness rīkotās konferences “Darbinieki – uzņēmuma vērtīgākais “darba rīks”” dalībnieki.”
”Mūsdienu cilvēki nemeklē tikai darbu, kas atbilst viņu vēlmēm profesionāli, arvien lielāka nozīme tiek piešķirta arī tam, lai darbs būtu jēgpilns, lai darbiniekam ar uzņēmumu saskan vērtības. Savukārt uzņēmumi meklē cilvēkus, kas iederēsies kolektīvā un arī – kuru domāšana saskanēs ar uzņēmuma vērtībām.” (Anta Praņēviča, SIA “Fontes Vadības Konsultācijas” pētījumu grupas vadītāja, valdes locekle)
Foto no pasākuma: http://ifinanses.lv/seminari/darbinieki-uznemuma-vertigakais-darba-riks/foto-reportaza