Biznesa pakalpjuma centra atalgojuma pētījums

Baltijas valstis ir vienas no top lokācijām biznesa pakalpojumu centru darbībai, kur atalgojums var atšķirties atkarībā no prasmēm, kompetencēm un lietotajām valodām. Mēs atspoguļojam nozares specifisko atalgojuma struktūru, lai nodrošinātu salīdzināmu atalgojumu, ko ietekmē arī valodu zināšanas. Šajā atalgojuma pētījumā mēs izmantojam vispārējo darba tirgus amatu katalogu, tādējādi darba vietas var viegli pārvērst vispārējā darba tirgus pētījumā, lai iegūtu plašāku atalgojums salīdzinājumu ar konkurētspēju tirgū. Salīdzinājums ar izvēlēto grupu (vismaz 10 organizācijas) ir pieejams precīzākai salīdzināšanai katrā pētījumā. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu gaidāmos pētījuma publicēšanas datumus un dalības iespējas.

LV SSC sektors 2020

1
Darbinieku dati
1
Organizacijas

Biznesa pakalpjuma centra atalgojuma pētījuma laika plāns

9. marts, 2021

Datu formas izsūtīšana.

Marts – maijs, 2021

Amatu klasifikācija.

21. maijs, 2021

Datu iesniegšana.

30. septembris, 2021

Pētījuma rezultātu publicēšana.

Pamata piedāvājums

Standarta piedāvājums

Premium piedāvājums

Scroll to Top

Standarta (bez pvn)

  • Līdz 250 darbiniekiem - 1200 euro
  • 251 - 2000 darbinieki - 1800 euro
  • Virs 2000 darbiniekiem - 2300 euro

Kristīne ir bijusi mazumtirgotāja Maxima Latvija valdes locekle un operacionālā vadītāja, būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma Rautakesko tirdzniecības direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu JYSK Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš bijusi tā loģistikas direktore. Profesionālo karjeru Kristīne Āboltiņa sāka kā McDonald’s Baltics piegāžu tīkla un iepirkumu vadītāja.

Kristīne Āboltiņa ieguvusi maģistra grādu mārketinga vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā Latvijas Universitātē.

E-pasts: kristine.aboltina@fontes.lv